STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RUBI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
18 Maj 2019

7-miesięczny cudny Rubi przeszedł wczoraj pod opiekę naszej Fundacji, bokser przyjechał prosto do lecznicy na wizytę kontrolną.

Maluch ma katar i jest chudziutki. Pani Doktor pobrała mu krew, czekamy na wyniki. Rubi musi być odrobaczony, będzie miał uzupełnione szczepienia kiedy uporamy się z wypływem z nosa. W domu pies dostaje Genomune na odporność.

Rubi jest obustronnym wnętrem.

Relacja Germaine:
"Rubi to istny aniołek, cieszy się na widok człowieka, chce się cały czas przytulać. W domu dogadał się z całym stadem. Jest bardzo grzeczny, nic nie niszczy i nie szczeka, kiedy jest sam w pokoju."

Wizyta, badanie krwi oraz leki dla Rubiego to koszt: 167 zł

 

 

24 Maj 2019

Rubi był w poniedziałek ponownie w lecznicy, został do wieczora w szpitalu.

Relacja Germaine:
"Rubi przyjechał do nas z wypływem z nosa, przez weekend było coraz gorzej, w poniedziałek pojechaliśmy do lecznicy. Został pobrany wymaz z nosa, wczoraj dostaliśmy wynik wymazu: wyhodowano Escherichia coli, Rubi dostał antybiotyk i jest coraz lepiej. Rubi jest radosnym psiakiem, lubi się bawić z innymi psami, jego ulubioną poduszką jest nasza Lola."

Rubi jest już w trakcie procedury adopcyjnej.

 

26 Czerwiec 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunki Rubiego:

"Dzień dobry Pani Germaine,

Rubi zaadaptował się znakomicie. Od pierwszego dnia był bardzo grzeczny, gdy zostaje sam nie płacze i nie niszczy niczego. Codziennie jest u niego Pani Irmina w ciągu dnia i wyprowadza go na godzinny spacer, lub gdy jest gorąco ćwiczą w domu. Zostawiamy mu włączone światło i konga ze smakołykami, potem natychmiast zasypia. Myśleliśmy, że będzie spał z nami, jednak woli spac przy naszym łóżku ze względu na temperatury jest tam jemu chłodniej. Na spacerach pięknie chodzi na smyczy, super dogaduje się z innymi psami. Ma już swojego ulubieńca, brązowego Labradora Rysia. Jest straszną przylepą, lgnie do ludzi. Zaczepia każdego na spacerach. Dodatkowo ma ogromny apetyt, kiedy słyszy, że otwieramy lodówkę, natychmiast jest przy nogach. Kiedy coś gotujemy, zawsze wchodzi między nogi a meble kuchenne i czeka hahah :)
Niestety doskwierało mu rozwolnienie od początku pobytu u nas. Wielokrotnie byliśmy już u weterynarza. Prawdopodobnie ze względu na białe umaszczenie, jest alergikiem. Więc na polecenie lekarza zmieniliśmy mu karmę na hypoalergiczną Trovet z królikiem. Dodatkowo gotuję jemu ryż z królikiem lub indykiem. Zrobiliśmy też komplet badań: krem, mocz i kał. Wyszło, że ma zapalenie pęcherza i żołądka, dlatego jest teraz na antybiotyku Clavaseptin 250mg. Po zakończeniu leczenia musimy zając się lamblią, którą odkryto w kale. Możliwe, że biegunki są spowodowane właśnie tym. Jak już będzie zdrowy, wówczas go zaszczepimy przeciw chorobom wirusowym."
 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.