STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PEGI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
05 Luty 2019

Pegi jest spokojną sunią w typie rasy buldog francuski, która przeszła pod opiekę naszej Fundacji.

Pegi jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, chce być cały czas blisko, nie przejawia agresji w stosunku do innych psów.

 

12 Luty 2019

Pegi i Megi, dwie sunie, które się bardzo lubią, ładnie wspólnie bawią, razem śpią, nie awanturują się przy misce, tolerują wszystkie inne psiaki w domu.
Pegi jest bardziej zrównoważona od Megi, nie biega jak szalona po ogrodzie z innymi psami, chociaż nieraz ma wybiórczy słuch, szczególnie wtedy, kiedy ma już wracać do swojego pokoju...

16 Luty 2019

Pegi była kilka dni temu na wizycie kontrolnej w lecznicy. Pani Doktor przycięła mocno przerośnięte pazury, uszy zostały wyczyszczone, do kanału sluchowego został zapuszczony lek.
Pegi niestety nie została zaszczepiona, ponieważ jest nadal w trakcie cieczki.

Sunia pojechała dzisiaj do domu tymczasowego i jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Wizyta Pegi w lecznicy to koszt: 96 zł

01 Kwiecień 2019

Pegi zamieszkała jakiś czas temu w DT i jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Relacja Pani Doroty:

"Pegi, a teraz Molly jest najkochańszym pieskiem na ziemi. Bardzo dobrze się zaaklimatyzowała w nowym domu. Ma swoje dwa posłanka, jedno dzienne w dużym pokoju, oraz drugie w sypialni, ale oczywiście śpi ze mną w łóżku. Widać, że czuje się dobrze i nawet broni swoje terytorium jak tylko stanie ktoś pod drzwiami.
Jest bardzo ufna, oddana i bardzo lubi się przytulać. Uwielbia wychodzić na spacer i poznawać nowe pieski. Na początku była bardzo smutna i wycofana, ale po jakichś 2 tyg zupełnie się zmieniła.
Zaczęła nawet się nawet bawić zabawkami i przytulankami których ma już całą kolekcję. Odwiedza ze mną rodzinę i znajomych, uwielbia jeździć samochodem. Prawdziwy miejski piesek :) Jutro jedziemy na rodzinny obiad i spacer do Sopotu.
Nie lubi zimna więc na dzień kobiet dostała nowy prochowiec i sweterek, bardzo lubi je nosić.
Karmię ją poleconą przez fundację karmą, jako smaczki dostaje świeżą marchewkę. Bardzo zmieniła się jej sierść, która już jest aksamitna.
W kwietniu Molly przejdzie zabieg sterylizacji. W dalszym ciągu zdarzy się jej zrobić siusiu w domu, ale jest już diametralny postęp w porównaniu z tym co było.
Molly to moja wierna towarzyszka i uważam, że na lepszego przyjaciela nie mogłam trafić.
Serdecznie pozdrawiam,
Dorota"

02 Czerwiec 2019

Pegi przeszła kilka dni temu zabieg sterylizacji, sunia zostaje na stałe u Pani Doroty, relacja:
"Dzień dobry,

We wtorek 14.05 Molly (Pegi) przeszła sterylizację w klinice poleconej przez Marcina. Molly czuje się dobrze, rana ładnie się goi. Następnego dnia wrócił już jej apetyt i chętnie wychodzi na spacery. Za 7 dni będziemy zdejmować szwy. Molly bardzo się zmieniła, nabrała odwagi i jest bardzo wesołym pieskiem. Uwielbia wizyty w domu u moich rodziców. Polubiła się z Reksiem - pieskiem i nawet Puszkiem - kotem moich rodziców. Chętnie z nimi śpi i bawi się w ogrodzie. Zakolegowała się także z Maksiem (dawne imię w fundacji: Gizmo), bardzo dobrze się dogadują, chociaż wspólny czas często przesypiają wspólnie na kanapie ;)
Uwielbia spacery nad morzem, a zwłaszcza wygrzewanie się na słońcu. Czasami Molly przyjeżdża ze mną do pracy, bardzo grzecznie się zachowuje i jest towarzyska. Ma tutaj swoje posłanie koło mojego
biurka. Moi współpracownicy uwielbiają ją.
w zał. przesyłam zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie,
Dorota"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.