STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BUBA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
22 Grudzień 2018

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla Buby: 4-letniej suni w typie buldoga angielskiego, która jest pod opieką Stowarzyszenia Dog Rescue.

Relacja:

"Buba to 4 letnia wysterylizowana samica buldog angielski. Jest sunią dominującą i upartą. Nie lubi wysokich dźwięków w postaci piszczących dzieci i krzyczących osób. Wtedy zaczyna skakać żeby uciszyć te osoby dlatego nie może trafić do domu z dziećmi. Szybko się nakręca więc szuka domu spokojnego bez dużej ilości schodów. Buba powinna jeść karmę wyższej jakosci ze względu na predyspozycje rasy do chorób skórnych. Miewa malasezję w uszach. Należy również czyścić od czasu do czasu fałdki. Dom musi być świadomy potrzeb związanych z ewentualnym leczeniem schorzeń alergicznych. Buba uwielbia zabawki, gryzaki które pomagają rozładować jej frustracje. Gdy ich nie ma próbuje memłać stopy opiekunów.
 Ignoruje koty, dominuje inne psy szczególnie nie akceptuje wilkowatych. Przebywa w Krakowie, poszukiwany dom na terenie Małopolski - wydamy Bubę poza rejon, jeśli dom przyjedzie po sunię po wcześniejszej wizycie przed adopcyjnej i wypełnieniu ankiety."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.