STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LAKI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Czarne
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
29 Październik 2018

Laki/Czarek przeszedł pod naszą opiekę wczoraj wieczorem. Buldożek ma 2,5 miesiąca, po urazie łapki stracił stopę z palcami w tylnej łapie.

Byliśmy dzisiaj z maluszkiem w lecznicy na wizycie kontrolnej, decyzję odnośnie łapki i ewentualnej protezy zostaną podjęte po zakończeniu fazy wzrostu u Lakiego.

Buldożek stara się sobie radzić z problemem i podpierać na krótszej łapie, biega, bawi się, jest wesoły i bardzo kontaktowy.

 

05 Listopad 2018

Maluszek Laki ciągle rozrabia, bawi się piłkami, zabawkami piszczącymy, sznurkami, ale najbardziej uwielbia się bawić ze swoją małą koleżanką Verą.

13 Grudzień 2018

Laki był we wtorek na wizycie kontrolnej w lecznicy, maluch rozwija się prawidłowo.

Laki został zaszczepiony, ma teraz komplet szczepień i za tydzień będzie już mógł wychodzić na dwór.

Pani Doktor skróciła też Lakiemu pazurki, osłuchała i zważyła.

 

17 Grudzień 2018

Laki pojechał w Sobotę do domu tymczasowego, maluszek jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Relacja nowych opiekunów:

"Dzień dobry! Pierwsze chwile Czarka  (bo właśnie na to imię reaguje częściej niż na przysmaki ;) ) w nowym otoczeniu były bardzo intensywne. Pomimo początkowej nieśmiałości, od razu ruszył w odkrywanie wszystkich zakamarków domu, aby po chwili stać się jego gospodarzem! To cudowny maluch. Ma mnóstwo energii i nieskończoną chęć zabawy nawet ze swoim nowo poznanym pluszowym przyjacielem. Pierwszy spacer nadal przed nami, ale jesteśmy pewni, ze będzie to wyjątkowy dzień!

Pozdrawiamy,
Konrad, Karol i Czaruś :)"
 
27 Kwiecień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z DT Lakiego/Czarusia:

"Dzień dobry! Za nami kilka miesięcy, podczas których uczyliśmy Czarusia nawiązywania relacji z innymi czyli psiego savoir-vivre! Pomimo naszej krótszej łapki, radzi sobie bardzo dobrze. Dla ochrony, na spacerach opatentowalismy własny bucik- malutką skarpetkę odpowiednio wzmocnioną, aby łapka pozostała zdrowa, a psiak czuł się komfortowo, chociaż z początku, Czarek nie był entuzjastą tego pomysłu :)!  Najbliższy czas pokaże, co jeszcze możemy zrobić dla jego łapki, aby dalej mógł cieszyć się zyciem w stu procentach.


Po kontrolach możemy śmiało powiedzieć, że jest zdrowym, poprawnie rozwijającym się buldożkiem, który pomimo przeciwności losu, ciągle pokazuje jak wielkie pokłady energii w nim drzemią! Pozdrawiamy wraz z Czarkiem! :)"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.