STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
Muszkieterowie
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Siedziba Fundacji
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: ankieta.sosbokserom@gmail.com
17 Wrzesień 2018

Kilka dni temu zostaliśmy poproszeni o znalezienie domów dla trzech cudnych braci. Wczoraj właściciel osobiście przywiózł boksery do siedziby fundacji, podpisał zrzeczenie i przekazał psy pod naszą opiekę. Tak więc grono naszych podopiecznych powiększyło się o:
wszędobylskiego ale nienachalnego Pana Kierownika, który w Fundacji otrzymał imię Niko; kochającego człowieka, nieco zaborczego i dominującego Niedźwiedzia Balu;
oraz spokojnego, troszkę ciapowatego, trzymającego się blisko człowieka Luisa. 

Rocznie przejmujemy pod nasze skrzydła setki podopiecznych, ale bardzo rzadko zdarza się, żeby trafiły do nas tak zadbane, zsocjalizowane, wypielęgnowane psy. Tu nisko się kłaniamy właścicielowi, który włożył w psie dzieci mnóstwo pracy i miłości, zapewniając im prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny. Zajmowanie się takimi psami to czysta przyjemność.

Psiaki niebawem pojadą do swoich domów. Przypominamy, że pierwszeństwo w adopcji mają domy/przyszli opiekunowie, którzy przeszli u nas pełną procedurę przed adopcyjną i są domami oczekującymi. Wielokrotnie w rozmowach z Państwem prosimy, aby nie czekać, aż na stronie pojawią się nowe psy, tylko rozpocząć procedurę, gdy tylko zaświta chęć przygarnięcia psa. Zachęcamy do złożenia ankiety i znalezienia się w naszej bazie domów, które czekają na adopcję.

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.