STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JULA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Czarne
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
16 Sierpień 2018

Życie jest nieprzewidywalne i pisze historie, które niejednokrotnie mogłyby posłużyć za scenariusz filmu obyczajowego a nawet filmu grozy. Normalne życie w jednej chwili zamienić się może w horror... W poniedziałek wieczorem dostaliśmy zgłoszenie z prośbą o pilną pomoc. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec tragedii, jakiej doświadczyły dwie sunie, znalezione przy zwłokach ich zmarłego, ukochanego pana. We wtorek pod naszą opiekę przeszły więc bokserka Kama i jej towarzyszka, kundelka Jula.
Nie mogliśmy odmówić im pomocy, nie mieliśmy też odwagi ich rozdzielić i pozwolić, aby kundelka trafiła do schroniska. Byłoby to nieludzkie i okrutne. Dwie sunie przyjechały najpierw do lecznicy, gdzie przeszły podstawowe badania. Tracąc swojego Pana/opiekuna, straciły nie tylko przyjaciela ale i wspaniały dom. Rzadko się zdarza, że trafiające do nas psy mają pełne książeczki zdrowia, aktualne odrobaczenia i szczepienia, pełną dokumentację medyczną.

Jula i Kama przyjechały najpierw do lecznicy, były bardzo zestresowane i smutne. Jula miała bardzo silną biegunkę, prawdopodobnie spowodowaną silnym stresem.
Dostała leki p/biegunkowe, jest na karmie Intestinal. 
Suki są do siebie bardzo przywiązane, trzymają się razem, są bardzo grzeczne, łagodne, bez problemu dogadują się z innymi psami. 

Możesz wspomóc leczenie i utrzymanie Juli i Kamy przekazując darowiznę na konto naszej Fundacji z dopiskiem: "Jula i Kama", Fundacja SOS Bokserom, konto: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000.

 

18 Sierpień 2018

Jula i Kama pojechały wczoraj do domu tymczasowego, zamieszkały u Pani Eli i Pana Marka, ludzi z wielkim sercem, którzy zdecydowali się przygarnąć obie sunieczki.
Sunie są w trakcie procedury adopcyjnej, czekamy na relację i zdjęcia z domu tymczasowego.

 

17 Lipiec 2019

Opiekunowie Juli i Kamy przyjechali kilka dni temu z suniami do Fundacji, żeby podpisać umowy adopcyjne. Sunie wyglądają bardzo dobrze, są radosne i szczęśliwe.

Jula i Kama miały wielkie szczęście, że trafiły do tak cudownego domu, nie zostały rozdzielone i mogą się cieszyć miłością nowych opiekunów.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.