STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAX
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: adopcje@sosbokserom.pl
15 Kwiecień 2018

Kilka dni temu zostaliśmy poproszeni o znalezienie domu dla 3 letniego Maxa. Sytuacja rodzinna zmusiła opiekuna do rozstania z ukochanym psem. Wczoraj bokser został zrzeczony przez właściciela na rzecz naszej fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym u Asi i Krzysztofa. W domu tymczasowym otrzymał imię Tilo. Bardzo dziękujemy Magdzie i Jędrzejowi za pomoc, przejęcie psa od właściciela i zawiezienie do domu tymczasowego. 

Magda o psie pisze tak:

"Wulkan energii, bardzo wesoły i chętny do zabawy. Nie jest zastraszony czy coś, widać, że nie boi się ludzi. W aucie kręcił się, ale myślę, że wystarczyłoby go wybiegać przed podróżą i byłoby Oki. Chyba nie zna za bardzo komend, albo był zbyt podekscytowany, żeby reagować. No i bardzo lubi piłki, jedną zdążył już zepsuć zanim wyszliśmy"

Asia, opiekunka z domu tymczasowego tak opisuje pierwszy wspólny dzień:

"Witam,

Pies przyjechał do nas wczoraj, ale czujemy, jakby był u nas od zawsze. Tilo jest niezwykle towarzyski, wesoły i rodzinny. Nie przejawia żadnych oznak smutku. Bezustannie jest gotowy do zabawy i pieszczot. Uwielbia być w centrum zainteresowania. Jego ulubionym miejscem jest ogród, ale tylko w naszym towarzystwie. Kiedy wracamy do domu, boksiu jest już obok nas i nie ma ochoty spędzać czasu na dworze sam. Pies ma apetyt i będzie karminny karmą zaleconą przez Fundację Sos Bokserom. Wszystkim osobom, które były zaangażowane w pomoc, aby pies znalazł się w naszej rodzinie składamy serdeczne podziękowania."

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.