STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DIEGO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: ankieta.sosbokserom@gmail.com
21 Listopad 2017

Parę dni temu pod opiekę naszej Fundacji przeszedł szczeniak w typie boksera o imieniu Diego, nasza wolontariuszka udała się na wizytę do rodziny, która przyjęła Diego pod swój dach. Relacja Agnieszki:


"Diego jest wesołym zawadiackim szczeniakiem, bardzo ciekawski, towarzyski, uwielbia się tulić do swoich ludzi i bawić wielkim sznurkiem, który dostał od Opiekunów. W trakcie mojej obecności bardzo fascynowała go zawartość szuflad kuchennych i rzeczy na kuchennym blacie. Jest bardzo wpatrzony szczególnie w nastoletnią domowniczkę :). Diego rozwija się moim zdaniem prawidłowo, mimo, że szczeniak słyszy prawdopodobnie tylko niewielką część tego, co słyszeć powinien. Dieguś ładnie się bawi, ale potrafi się też uspokoić po zabawie, wyciszyć i pójść grzecznie spać na swoje legowisko."
 
 
Link do filmu:
 
 
10 Grudzień 2017

Otrzymaliśmy zabawną relację z domu tymczasowego Diego :)

Przeczytajcie :)

"Więc, u nowych jestem z jakiś miesiąc, może więcej. Po pierwsze nie lubię zostawać sam. Jak ja wtedy krzyczę. A oni nic. To ja się pytam, kto w tym" związku" pierwszy był głuchy. No ja. Po drugie lubię spać w łóżku, no ale w nocy muszę na posłaniu. Dobrze, że chociaż jeść i pić dają. No normalnie ja muszę ich tu ustawiać. Jak tak porządnie ich poszczekam i dokładnie wyraża swoje zdanie, czasami zatrybią. Ale tak ogólnie, to raczej dobrze rokują;) Najbardziej podoba mi się, jak mamuśka próbuje coś wymyśleć, żebym nie szczekał jak jestem sam. Zwiedza, a no chyba 100 zoologicznych tych "normalnych" i tych w tym pudełku małym, co do niego czasami i gada. Pokupuje mi przeróżnych smakołyków, oczywiście dostaję je tylko jak jestem sam. Wszystko fajnie, ale ja nie jestem przekupny więc i tak szczekam. Trzeba być twardym - no nie;). Chyba będę tu dłużej, bo ostatnio długą wycieczkę mieliśmy do takiego miejsca z różnymi zapachami zwierząt. I już myślałem, że mnie tam za te szkody zostawią ( dobrze, że nie słyszę, bo widziałem, jak matka się darla o szufladę z pralki i o szafkę wyrwaną ze sciany). Ale jednak wróciłem z nimi. Nie chcę nic głośno mówić, ale mnie chyba pokochali. A mówiłem Wam jaką śmierdzącą kupę potrafię zrobić w domu - mistrz:D!!!"

18 Marzec 2018

Nasza wolontariuszka odwiedziła ostatnio dom Diego. Oto jej relacja:

"Szczeniak bardzo urósł, jest wulkanem energii, zaczyna dominować i próbuje "wszystkich swoich sił" na domownikach. W przerwach w rozrabianiu leży grzecznie i odpoczywa, a potem zaczyna rozrabiać od początku. Szkolenie Diego jest trudne, bo szczeniak nic nie słyszy. Diego przeszedł ostatnio zabieg kastracji, za który zapłaciła Fundacja. Wcześniej miał wykonane badania krwi, za które zapłacili Opiekunowie z Domu Tymczasowego."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.