STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUNA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
09 Październik 2017

Luna to około roczna bokserka, która wczoraj przeszła pod naszą opiekę. Sunia została zrzeczona na rzecz naszej Fundacji przez właścicielkę. Luneczka bez problemu zostaje sama w domu, jest nauczona czystości, na spacerach trochę ciągnie, dlatego właścicielka prowadziła ją w kolczatce. Odpowiednio korygowana, w odpowiednich szelkach szybko się nauczy chodzenia przy nodze.

Lunka wczoraj zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie. Już po kilku minutach czuła się jak u siebie i pokazała swoją żywiołowość i szczenięcą radość. Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom Ewelinie i Jarkowi za transport małej do domu tymczasowego i nowym opiekunom za otoczenie bokserki opieką i miłością. Patrząc na zdjęcia widać radość, jaką ta sunieczka wniosła do domu.

 

19 Listopad 2017

Kilka dni temu otrzymaliśmy relację z domu tymczasowego Luny, który stanie się jej domem stałym po wykonaniu zabiegu sterylizacji. Opiekunowie piszą tak:

"Luna to bardzo żywiołowa sunia, nie umie usiąść w miejscu, jest pełna energi, bardzo trudno jest położyć ją spać, a zwłaszcza gdy ktoś zaszeleści czymś w kuchni :) dlatego codziennie wyprowadzana jest na dłuższy intensywny spacer, gdzie spotyka się i wariuje ze swoim przyjacielem "Bafim". Ma swoją ulubioną zabawkę w kształcie udka od kurczaka, która piszczy i Luna często w zabawie na nią podwarkuje i szczeka. Bardzo zakochana jest w domownikach, gdy tylko ktoś wyjdzie na jakiś czas z domu, to Lunka stoi pod drzwiami i podpłakuje. Cały czas jeszcze uczymy ją chodzić na smyczy, bo wszystko wokół jest dla niej bardzo interesujące i ciagnie za sobą. Umie już siadać i podawać obie łapki. Ogólnie mówiąc pies dostał bardzo dużo miłości od rodziny i umie ją odwzajemniać, zwłaszcza pokazuje to gdy ktoś wraca do domu po swojej nieobecności :))"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.