STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BIMBER
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: Agnieszka 506 857 569
26 Wrzesień 2017

Otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionego schroniska prośbę o znalezienie domu dla Bimberka (wszystkie zdjęcia są autorstwa Pracownika Schroniska)

"Poszukujemy dobrego domu dla wspaniałego psiaka - Bimberka. Psiak trafił do nas kilka tygodni temu i od razu zaskarbił sobie względy pracowników schroniska. To przemiły, wesoły, pogodny, kontaktowy psiak o wiecznie uśmiechniętej mordce i pogodnym, radosnym usposobieniu. Uwielbia spacery, pięknie pilnuje się opiekunów, bardzo ładnie chodzi na smyczy, chętnie biega, bawi się, przytula. Nie skacze po opiekunach, jest psem dobrze ułożonym. Szkoda, że nikt go nie szuka :(. Bimberek ma piękną, króciutką, pręgowaną okrywę włosową. Przypomina ona mocno umaszczenie psów w typie boksera. Psiak wśród swoich przodków na pewno miał psy tej rasy. Bimberek ma obecnie około 6 lat. Waży około 18 kg. Nie jest w żadnym stopniu agresywny. Psiak bez problemu dogaduje się z innymi psami. Prosimy o dobry i kochający dom dla tego świetnego psiaka. Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.