STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LOLA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
10 Sierpień 2017

Lola nie jest bokserem, ale była w wielkiej potrzebie. Została przekazana przez właścicielkę. Sunieczka przeszła dwa dni temu pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym. Wczoraj trafiła do lecznicy, ponieważ była osowiała i nie chciała jeść. Okazało się, że Lola ma w jamie ustniej bardzo gnijące, rozchwiane zęby, które sprawiają jej wielki ból.

Sunia pilnie szuka domu, kogoś, kto będzie ją kochał i da jej poczucie bezpieczeństwa.

Informacje z karty:

"Zęby rozchwiane z ławkowym kamieniem nazębnym. Pobrano krew, wykonano USG jamy brzusznej. W badaniach krwi znaczna monocytoza, która może być wynikiem stanu zapalnego w jamie ustnej."

Lola przeszła dzisiaj zabieg sanacji jamy ustnej, usunięto rozchwiane i bolesne zęby. Usunięto kamień nazębny.

Badania Loli, zabieg oraz leki kosztowały: 550 zł. Lola to kolejny pies, który w ostatnich dniach przeszedł pod naszą opiekę. Potrzebujemy Państwa pomocy, żeby móc nadal pomagać. Prosimy o darowizny na leczenie naszych podopiecznych i na ratowanie kolejnych, które są nam codziennie zgłaszane.

 

17 Sierpień 2017

Lola była kilka dni temu u psiego fryzjera, została ostrzyżona i wykąpana. Bardzo dziękujemy Ali z salonu Psialicja za pomoc.

Sunia jest wycofana, nieufna, unika kontaktu z człowiekiem, boi się innych psów.

Za badania i leczenie Loli musimy zapłacić: 656 zł, fvat nr 62/2017.

04 Wrzesień 2017

Lola zrobiła się zaborcza i przepędza wszystkie psy, które chcą podejść do opiekunek. Jest kontaktowa i towarzyska, człowiek jest dla niej całym światem. Jest bardzo spragniona czułości i bliskości. W czasie zabawy dogaduje się z psami.

Lola szuka domu i opiekuna, który da jej nie tylko poczucie bezpieczeństwa i miłość, ale również będzie mógł poświęcić jej mnóstwo czasu i uwagi.

 

01 Luty 2018

Dawno nie pisaliśmy o Loli, Lolitce.
Lolitka miewa humory, jest bardzo zaborcza, zazdrosna, nie dopuszcza żadnego psa do opiekuna, od razu atakuje, mimo braku uzębienia. Nie patrzy, czy pies jest duży czy mały, obrywa się nawet Maxiowi.

10 Marzec 2019

Lola była kilka dni temu razem z Dziadziuniem na strzyżeniu w salonie PSIALICJA.

Relacja Germaine:
"Lolitka wyglądała jak Yeti, pojechaliśmy więc do salonu Psialicja na strzyżenie. Dziękujemy bardzo Ali za strzyżenie i wykąpanie naszej Loli. Lolcia była bardzo dzielna i grzeczna, nie wyrywała się, siedziała grzecznie przez cały czas."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.