STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DŻASPER
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
25 Maj 2017

Dżasper przeszedł wczoraj pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Katowicach. Właścicielka podpisała zrzeczenie i przekazała nam psa. 

Relacja Ani:

"Cześć,

Dziś odebrałam 7 letniego yorka od właścicielki. Piesek nie jest wykastrowany, trzeba wykonać szczepienie przeciw wściekliźnie. Pies łagodny do psów i dzieci. Ładnie jeździ samochodem, choć podobno wcześniej nie jeździł autem. Zostaje sam w domu. Bardzo ciągnie na smyczy, ale może to był stres... Psa zawiozłam do Katowic, gdzie będzie tymczasowo mieszkał do momentu ustalenia transportu.

 
Przesyłam też zdjęcia."
 
W domu tymczasowym Dżasper odnalazł się bezbłędnie. Początkowo spokojny i przestraszony, szybko nabrał zaufania i zaczął bawić się z sunią rezydentką. Na kota tymczasowicza nie zwraca zbytniej uwagi. Yoreczek bezbłędnie odnalazł drogę do łóżka i noc spędził pod kołdrą, wtulony w człowieka. 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.