STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AKIRA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Czarne
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Kinga 531-915-830
28 Kwiecień 2017

Akira to około 10-letnia suczka w typie rottweilera, porzucona na przystanku przez swojego "właściciela". Trafiła do schroniska gdzie odbyła kwarantannę i została zaszczepiona na wściekliznę. 

Relacja Kingi:

"Akira na spacerze dała się poznać jako spokojna, wesoła i bardzo przyjazna do ludzi sunia. Chętnie przystaje na głaskanie, buziaki, często również pokazuje brzuszek i naprawdę lubi pieszczoty. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie - zdarza jej się udawać osiołka i zapierać się w miejscu by gdzieś nie iść. Niestety nie pała przyjaźnią do innych psów. W gabinecie bywa czasami trudna w obsłudze - szczepienie zniosła spokojnie, jednak pobieranie krwi już nie. Akira ma dysplazję łokciową w przednich łapkach oraz problemy ze stawami biodrowymi i kręgosłupem. Została również wysterylizowana oraz został usunięty tłuszczak. 

Akira szuka odpowiedzialnego domu, który da jej schronienie i miłość na ostatnie lata swojego życia. Nie potrzebuje wiele, jedynie swojego człowieka, odrobinę uwagi i spokojnych spacerów, a przede wszystkim dużo miłości i czułości.

Obowiązują procedury adopcyjne – ankieta, wizyta przedadopcyjna, spacer zapoznawczy oraz podpisanie umowy."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.