STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BLACKIE
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Czarne
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: Germaine 798 180 888

26.01.2015

Blackie przybłąkał się pod bramę siedziby Fundacji kilka dni temu. Został zawieziony od razu do lecznicy, miał na sobie ponad 30 kleszczy, był też bardzo zarobaczony.
Pies jest młodziutki, ma około 2-3 lat, przyjazny, wesoły.

Relacja Germaine:
"Blackie przybłąkał się kilka dni temu, przyszedł pod bramę Fundacji, wyjadał karmę którą wysypaliśmy dla bezdomnych kotów. Był przestraszony i bardz nieufny. Udało nam się go zwabić na posesję, przybiegł za jedzeniem, zamknęliśmy szybko bramę i po dłuższych wysiłkach wciągnęliśmy do samochodu. Malwina zawiozła go lecznicy, przeszedł badanie krwi, został zakroplony przeciwko kleszczom i odrobaczony.
Blackie bez problemu dogaduje się z psami, na koty nie zwraca uwagi. Pies jest wykastrowany."

 

18.03.2015

Blackie jest młodziutkim, przyjacielskim psem, który nadal szuka domu.
Relacja Germaine:
"Blackie mieszka z nami już ponad miesiąc. Uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny. W domu nic nie niszczy, nie szczeka, jest bardzo grzeczny. Kocha jeść, na widok miski podskakuje, merda ogonem, biegnie po schodach na górę do swojego pokoju i czeka, aż dostanie swoją porcję. Do dzieci super, co widać na zdjęciu"

 

14.11.2015

Blackie nadal czeka na sówj wymarzony dom, nie jest bokserem, ale też szaleje z radości na widok człowieka, skacze, wywija precelki.

Relacja Germaine:
"Blackie jest młodym i bardzo radosnym psem. Obecnie jego ukochaną zabawką jest piszcząca kura, którą sie kiedyś bawił u nas Woj. Wychodzi z kurą w pysku na dwór, tarza się w trawie z kurą w pysku,  nawet próbuje pić wodę z miski z kurą w pysku... oczywiście śpi z kurą w legowisku"

 

 

 

29.02.2016

Blackie wciąż wyczekuje swojego człowieka... Pod opieką fundacji jest ponad rok i nikt nie zaproponował mu miłości i domu...

Blackie bardzo lgnie do człowieka, człowiek jest dla niego najważniejszy...

 

09.07.2016

Czarna owca to odmieniec, wyrzutek, odszczepieniec. Poniekąd więc taką owieczką jest nasz Blackie, który o byciu wyrzutkiem wie wiele. Wie też jak to jest, kiedy się przypomina brzydkie kaczątko - bo trzeba przyznać, że jak bokser nie wygląda, a to z nimi śpi, je i bryka. Można więc powiedzieć, że odstaje od stada. A jednak to tylko pozory, bo kiedy Blackie przebywa z podopiecznymi fundacji gubi swoją czarną, kudłatą skórę. Nos wciąż ma dłuższy, kształt głowy zupełnie inny, ale za to charakter... Charakter ma "boksiowy". Psia radość, mądrość i potrzeba bliskości wychodzą na wierzch. Blackie to idealny towarzysz. Cudowny psi przyjaciel, który pokocha i to, co na dwóch nogach chodzi i to, co na czterech biega. Pilnie szukamy dla niego dobrego człowieka, który mu uświadomi, że nie jest czarną owcą w rodzinie, bo nie przynosi wstydu a ogromne szczęście. Szukamy kogoś, kto pokocha te mądre oczy w kudłatej oprawie.

23 Listopad 2016

Blackie przybłąkał się do siedziby fundacji blisko dwa lata temu. Nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał, nikomu nie był potrzebny. Zadomowił się w siedzibie i i tak został. My wciąż mamy nadzieję, że ktoś go pokocha, że czyjeś serce szybciej dla niego zabije i że Blackie znajdzie w końcu "swojego" człowieka, który da mu nie tylko dom ale też serce i miłość.

Blackie cieszy się na widok każdego człowieka, zawsze chętny się powygłupiać, byle tylko zwrócić na siebie uwagę, zawsze chce być blisko człowieka. To pies, któremu do szczęścia potrzebny człowiek i ciepły kąt...

 

03 Czerwiec 2018

Kilka dni temu odwiedziliśmy Blackiego w domu tymczasowym u Pana Janusza. Blackie wulkan energii przywitał nas bardzo wylewnie, cały czas podskakując i merdając ogonem. Niestety u Pana Janusza nie został zaakceptowany przez pozostałych rezydentów: Ken'a i Atosa, dogadał się natomiast z Agfą i Lami.

Blackie nadal szuka domu stałego.

 

11 Lipiec 2018

Kilka dni temu odwiedziliśmy dom tymczasowy Blackiego. Blackie jest pod naszą opieką i na pełnym utrzymaniu Fundacji ponad 3 i pół roku i przez tak długi czas nie mieliśmy na Blackiego ani jednej wpłaty i nikt nie zainteresował się jego adopcją.To przykre, że młody pies nie może znaleźć swojego człowieka z powodu... czarnego umaszczenia...

 

06 Październik 2018

Kilka dni temu odwiedziliśmy Blackiego w domu tymczasowym u Pana Janusza.

Relacja Germaine:
"Blackie, wesoły psiak, wulkan energii, skoczny, ciekawski, uwielbia się bawić, dogaduje się z Lami i Pusią u Pana Janusza. Niestety Atos go nie akceptuje i psiaki są wypuszczane osobno. Blackie nadal szuka domu."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.