STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST

Jak pomagać

 

Jak pomagać?

 

 

1. Wolontariat
Sympatycy bokserów, którym nieobojętny jest ich los, mogą pomagać na różne sposoby. Jest tak wiele do zrobienia. Informacje na temat wolontariatu udziela Kasia tel. +48 505-675-444, można także napisać na adres: adopcje@sosbokserom.pl.

2. Dom Tymczasowy
Można zdecydować się na ofiarowanie psu DT bezpłatnie, a więc ze zwrotem kosztów żywienia i opieki lekarskiej oraz podstawowego wyposażenia psa lub odpłatnie – gdzie prócz zwrotu kosztów otrzymuje się comiesięczne wynagrodzenie.
Możliwe jest też zaoferowanie DT na swój koszt. Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli przeznaczyć na ratowanie kolejnego boksera.
WIĘCEJ...

3. Zakupy na Recz naszych podopiecznych
Akcja Pełna Miska
Psy, będące pod naszą opieką, a mieszkające w domach tymczasowych i hotelach niemal bez wyjątku są przez nas utrzymywane. Dlatego dużym wsparciem jest kupowanie karmy dla poszczególnych psów i wysyłanie na adres, pod którym mieszkają.
WIĘCEJ...

Inne
Można zakupić i przekazać na adres siedziby Fundacji wszelkie akcesoria, używane w pielęgnacji i utrzymaniu oraz transportowaniu psów wielkości bokserów: Obroże, smycze, miski, posłania, transportery, materacyki, środki na pchły, psie szampony itp.

4. Wsparcie finansowe
Wpłaty na konto Fundacji SOS bokserom - z tych środków ratujemy kolejne psy, opłacamy transporty, żywienie, ewentualne szkolenia. Zawsze można jednorazowo lub nieregularnie wspierać w ten sposób konkretnego psa wpisując w tytule przelewu jego imię. Wtedy pieniądze przeznaczane są tylko i wyłącznie na potrzeby wybranka.

Adopcja wirtualna - Darczyńcy informują nas (na email adopcje@sosbokserom.com.pl lub telefonicznie), że będą co miesiąc wspierać konkretnego psa tą samą kwotą, wpłacaną na konto Fundacji. Wysokość kwoty nie ma znaczenia. Taka forma wsparcia pozwala nam na rozplanowanie jego budżetu i zapewnienie mu aż do adopcji najlepszych możliwych warunków życia, szkolenia, leczenia.

Sponsoring leczenia – wsparcie finansowe dla psów leczonych w klinikach, z którymi współpracujemy. Można dokonać przelewu ogólnie na leczenie lub kastrację i sterylizację naszych podopiecznych, wtedy środki przeznaczane są na pomoc najbardziej potrzebującemu psu. Można także wesprzeć leczenie konkretnego boksera – w takiej sytuacji przelewając środki na konto kliniki, w tytule wpłaty należy wpisać imię wybranka. W przypadku wpłat bezpośrednio do klinik, bardzo prosimy o poinformowanie nas o dacie i kwocie wpłaty mailem lub SMSem.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000,
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2017 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.